O nás

Jsem zastáncem teze, že poctivá příprava a profesionální koordinace, je základem pro kvalitní průběh vlastní stavby a vede obvykle k úsporám nákladů. 

V roce 1993 jsem převzal řízení společnosti OK Univerzal v.d., která působila na stavebním trhu po dobu dalších 20 let. Jako ředitel menší společnosti jsem se aktivně podílel na veškerých procesech stavební výroby od zásobování, obchodní politiky a jejího aktivního výkonu, organizace výroby a montáží, kooperace se subdodavateli, finanční řízení a zpětné analýzy, personální vedení. Za dobu mého vedení zrealizovala firma zakázky v celkovém objemu 850 milionů Kč bez DPH.

Od roku 2005 byla společnost certifikována v rámci evropské normy ISO 9001 (management řízení), od roku 2009 rozšířila evropské certifikáty o EN ISO 1090 a ČSN EN 3834-2. Příprava certifikace a aplikace do všech úrovní společnosti včetně auditů certifikačním orgánem, byla kompletně v mé kompetenci.

Realizovali jsme například například nástavbu patra TV Nova na Barrandově,  výstavba galerie DOX v Praze 7, nástavby pro kanceleře vedení na střechách Florentinum Praha 1, spoluúčast při realizaci Palladium Praha 1, spoluúčast při realizaci Galerie Harfa Praha 9, výstavba konzervárny Shanghai Malling Hrobčice u Bíliny, výrobní haly Unilever Nelahozeves, autosalony Porsche Praha Prosek a Peugeot Teplice, protihlukové stěny na hraničním mostě D8 ČR/SRN a na R1 přes Počernice. Jedná se o stručný průřez významných staveb realizovaných posledních 10 letech. 

Po celou dobu své dosavadní kariéry kladu důraz na kvalitu, cenu i termíny. Za zmíněných 20 let jsem měl možnost se trvale vzdělávat ve stavebních technologiích, principech výstavby, organizaci staveb a finanční problematice a ekonomice stavebních realizací. 
 

 

 


Kontakt

KOMPLEXNÍ ŘÍZENÍ STAVEB stavební dozor * ekonomika staveb * smlouvy a fakturace * jednání s dodavateli

Praha hl.město
Středočeský kraj

Na Šafránce 1806/30
Praha 10, 101 00


720 620 420